alt obrazka

W dniu 1 marca, sala widowiskowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Pilawie ożyła dźwiękami koncertu Olgi Bończyk, w towarzystwie wokalisty Michała Steciaka, skrzypka Bogdana Kierejszy oraz utalentowanych muzyków z Warszawskiej Opery Kameralnej.

Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszały Członek Zarządu Województwa Pani Janina Ewa Orzełowska, Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa Albina Łubian oraz Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej Pani Alicja Węgorzewska.

Publiczność powitała burmistrz - Albina Łubian, a następnie na scenie pojawiła się niesamowita ekipa artystów!

Rozpoczął Bogdan Kierejsza, zachwycając energicznymi interpretacjami klasycznych melodii. Występ Olgi Bończyk był prawdziwym majstersztykiem – jej głos poruszył serca wszystkich obecnych, wykonując takie przeboje jak „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” czy „Paroles”. Również Michał Steciak zaimponował publiczności swoim wokalem, prezentując utwory takie jak "Dziwny jest ten Świat" i "Jolka Jolka".

Ponadto, artyści dzielili się refleksjami z własnego artystycznego życia oraz zabawnymi anegdotami między utworami, co dodatkowo wzbogaciło atmosferę koncertu.

Nie zabrakło również chwil wzruszeń - na zakończenie koncertu wszyscy artyści wspólnie wykonali utwór Zbigniewa Wodeckiego "Lubię Wracać Tam Gdzie Byłem", co spotkało się z gromkimi brawami publiczności na stojąco. To moment, który na pewno pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Wyrazy wdzięczności dla Artystów i Współorganizatorów tego wyjątkowego koncertu złożyła Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa, Pani Albina Łubian. W swojej wypowiedzi podkreśliła, że wydarzenie zostało zorganizowane z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz 40-lecia nadania praw miejskich Pilawie.

Dziękujemy Pani Marszałek Janinie Ewie Orzełowskiej za muzyczny prezent dla Miasta i Gminy Pilawa. Dzięki takim wydarzeniom kultura staje się integralną częścią społeczności, łącząc ludzi poprzez wspólne emocje i doznania muzyczne.