alt obrazka

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na koncert pieśni ludowych i patriotycznych, który odbędzie się w niedzielę 25 lutego 2024r. o godzinie 18:00 w kościele pw. św. Józefa w Trąbkach, ul. Graniczna 3. Na koncert pieśni ludowych i patriotycznych serdecznie zapraszają:

  • Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego - Janina Ewa Orzełowska
  • Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa - Albina Łubian
  • Proboszcz Parafii św. Józefa w Trąbkach - Ks. Włodzimierz Wąsowski 
  • Dyrektor PZLPiT „Mazowsze" - Jacek Boniecki


To niezwykła okazja, aby wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu wpisanym w cykl uroczystości związanych z jubileuszem 100-lecia powstania parafii. Soliści, chór i orkiestra zabiorą nas w magiczną podróż po najbardziej charakterystycznych regionach Polski oraz w podróż przez historię naszego kraju. Mazowszańskie piosenki, przesycone tradycją i kolorytem polskiej wsi, będą się przeplatać z pieśniami patriotycznymi, od okresu Księstwa Warszawskiego aż do czasu ostatniego powstania – warszawskiego.


To nie tylko koncert, to prawdziwa lekcja kultury i historii, podana w wyjątkowy sposób, który z pewnością poruszy serca każdego uczestnika. A wszystko to wspaniale uzupełniać będą barwne kostiumy zespołu "Mazowsze", znane na całym świecie.  

Wstęp jest wolny, więc zachęcamy do przyjścia w liczbie jak największej!  
Zapewniamy, że ten wieczór będzie pełen wrażeń! 

Serdecznie zapraszamy!